Egy jól felépített weboldal ma lehetőség, holnap elvárás.

Aktuális állásajánlataink

allasajanlatok.jpg

Ügyfeleink elégedettsége mellett legalább annyira fontos számunkra munkatársaink elégedettsége. Munkatársaink számára kihívásokkal teli munkakört és feladatokat biztosítunk, hogy mind személyiségüket, mind szakmai tudásukat fejleszteni tudják.

Fiatalos, innovatív csapatunkat folyamatosan bővítjük, így reméljük, hamarosan Önt is kollégáink között köszönthetjük!

Online marketing gyakornok

PHP programozó munkatárs

Online marketing területre gyakornokokat keresünk.

Feladatok:
- Az ügynökség saját online rendszereinek és az ügyfelek számára szervezet online marketing aktivitások támogatása.
- Social marketing
- Adwords kampány menedzsment

- Tartalom menedzsment

Személyiségbeli elvárások:
- Megbízható és felelősségteljes hozzáállás
- Céltudatos, ambiciózus személyiség

Budapesti irodánkba keresünk akár azonnali kezdéssel, 2-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkező PHP programozó munkatársakat főállású munkakörbe.

Feladatok:

  • Weboldal fejlesztés az egyszerű weboldalaktól kezdve a legösszetettebb webportálokig, webáruházakig
  • Már meglévő weboldalak karbantartása
  • Egyedi fejlesztésű CMS rendszer fejlesztése

Programozói tudásbeli elvárások:

  • PHP5-OOP
  • HTML
  • CSS
  • Javascript - jquery
  • Adatbázis MySQL

  • Megbízható és felelősségteljes személyiség

  • Határidők pontos tartása

Amit nyújtunk:

  • fiatalos munkakörnyezet

  • dinamikusan fejlődő cég

  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

  • irodai munkaállomás és infrastruktúra

Az önéletrajzokat, referencia munkákat és fizetési igényeket az alábbi e-mail címen várjuk:
job@7even.hu